MAYNES TURİZM HAKKINDA

MAYNES TURİZM SEYAHAT ACENTASI ünvanı altında şirketimiz SANEY TURİZM ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ    

1996 yılından günümüze değin Dizdariye Mahallesi D-100 Karayolu Caddesi. Pınar Apartmanı No: 1069 / 6 Büyükçekmece / İSTANBUL adresinde A GRUBU Yetkili Seyahat Acentesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.Ayrıca firmamız 2000 yılı itibarıyla IATA (Tüm Dünya Hava Yolları Biletlerini Kesmeye Yetkili Acente) olarak hizmet vermektedir.

AMAÇIMIZ:

Firmamız TÜRK HAVA YOLLARI YETKİLİ SATIŞ ACENTESİ olarak bölgemizdeki iş adamlarını seyahatleri konusunda en doğru şekilde yönlendirmek ve  hepimiz için değerli olan zaman faktörünü kazandırmayı amaç edinmiştir..En önemli amacımız  profesyonellik çizgisinde en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktır.

YURT İÇİ VE YURT DIŞI UÇAK BİLETİ REZERVASYONLARI:

Talepleriniz doğrultusunda yaptırmış olduğunuz yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti rezervasyonlarınızın takibi ; bilgi aktarımı sizlere anında sunulmakta , rezervasyonlarda mutabık kalındıktan ve biletler kesildikten sonra en kısa zamanda adresinize teslim edilmektedir.

YURT İÇİ VE YURT DIŞI OTEL REZERVASYONLARI:

Acentemiz ayrıca yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonları konusunda firmanıza hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.Seyahat amaçlı gittiğiniz yerlere münferit otel rezervasyonları yaptırabilir , Maynes Turizm ayrıcalığıyla seyahatinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

VİZE TAKİP İŞLEMLERİ:

Ayrıca firmamız aynı çerçeve içerisinde seyahat edecek kişilerin vize işlemlerinin takibini de aynı titizlik ve profesyonellik anlayışı ile takip edip en kısa sürede sonuçlandırmaktadır.Vize sorularınızla ilgili her türlü bilgiyi firmamızdan alabilirsiniz.

SİGORTACILIK HİZMETLERİ:

Faaliyet alanlarımızın içinde şirketimiz A SINIFI ALLİANZ SİGORTA ACENTESİ olarak ta hizmet vermektedir.Sigortacılıkta hassasiyet ve özen gerektiren bir meslek dalı ve iş alanıdır.

Bu alandaki ( TRAFİK ; KASKO ;YANGIN PAKET ; İŞ YERİ PAKET ; KONUT PAKET ;NAKLİYAT ; ZORUNLU DEPREM SİGORTASI ; MÜHENDİSLİK ; FERDİ KAZA SİGORTASI ; SEYAHAT SİGORTASI ; SAĞLIK SİGORTASI ; HAYAT SİGORTASI ) sigortalarını en detaylı şekilde sizlere sunmaktadır.Bu konuda da kaliteli ve profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermekten kıvanç duyacağımızı belirtir işlerinizde bol kazanç ve başarılar dileriz.

 

                                                                                             MAYNES TURİZM

                                                                           TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ

                                                                                                    ÜYESİ

                                                                                            BELGE NO : 3238    

Image result for thy logo          0Image result for atlas global logo                            

Maynes Turizm

MAYNES TURİZM HAKKINDA

MAYNES TURİZM SEYAHAT ACENTASI ünvanı altında şirketimiz SANEY TURİZM ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ     1996 yılından gün

Detay

VİZE İŞLEMLERİ

Detay

UÇAK BİLETLERİ

Detay

OTEL REZERVASYONLARI

Detay

SANEY SİGORTA HAKKINDA

                                                        &nbs

Detay

VİZE PROSEDÜRLERİ

                                               TÜM DÜNYA VİZELERİ İ

Detay